IN MERORIAM
ARCHIWUM
FACEBOOK
Aktualności

Urodziny – czyli prawie jak w „akademiku.

Przyjęliśmy w Fundacji zasadę, że od 70 roku życia będziemy się starać pamiętać o rocznicach urodzin wszystkich, a nie tylko okrągłych.
A zatem miło było pogratulować 81 rocznicy urodzin Waldemarowi Błaszczukowi, 80 rocznicy Jerzemu Siwcowi i 78 rocznicy Stanisławowi Gabrielskiemu.

Każdy z Jubilatów otrzymał okolicznościowy list oraz drobny prezent książkowy. Na spotkanie przyszło wiele osób, które uraczono tortem, przekąskami i napojami wzmacniającymi pamięć. Przyszli jak zawsze z dobrą energią i przyjaźnią, a poza Jubilatami byli także Maria Klimczak, Sabina Madeja, Ireneusz Nawrocki, Leszek Kamiński, Adam Ludwiczak, Kazimierz Kłoda, Tadeusz Gajewski, Medard Masłowski, Antoni Dragan, Janusz Gast, Bogdan Jachacz, Zbigniew Kowal, Paweł Byra, Marcin Bęben i Krzysztof Szamałek. Jak zawsze w gronie byłych działaczy ruchu studenckiego – była wspaniała atmosfera, wspomnienia, żarty, anegdoty i plany na przyszłość. Tym bowiem się charakteryzujemy jako środowisko inteligenckie, że zawsze myśląc o przeszłości mamy na uwadze przyszłość…
Zachęcamy wszystkie Koleżanki i Kolegów do odwiedzin Fundacji, dawania sygnałów o swoich i innych urodzinowych rocznicach, będzie miło Was gościć w naszym wspólnym domu w Alejach Niepodległości 161 lok.2.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.