IN MERORIAM
ARCHIWUM
FACEBOOK
Aktualności

Nasz szef szefem PIG

Z ogromną przyjemnością i szczerą dumą dzielimy się z Wami informacją, że z dniem 26 stycznia 2024 roku, nasz przyjaciel i szef, profesor dr hab. Krzysztof Szamałek rozpoczął kierowanie Państwowym Instytutem Geologicznym o statusie Państwowego Instytutu Badawczego.

Dla nas, członków Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego, Krzysztof jest kolegą z czasu studiów, przede wszystkim kierownikiem legendarnego klubu „Hybrydy” oraz przewodniczącym rady uczelnianej SZSP Uniwersytetu Warszawskiego, z czasem przewodniczącym Stowarzyszenia Ordynacka, a od dwóch lat prezesem zarządu Fundacji Ogólnopolskiej Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego im. Wiesława Klimczaka. Nie każdy wie, że jest on także przewodniczącym warszawskiej Filii „Kuźnicy”. Mamy nadzieję Krzysztofie, że nowe obowiązki sprawnie uda Ci się łączyć z zadaniami Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego i na tej drodze życzymy Ci wielu sukcesów!

                                                                                                      Przyjaciele z zarządu i biura Fundacji Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.