IN MERORIAM
ARCHIWUM
FACEBOOK
Aktualności

Rok 75-lecia

Zarząd Fundacji Ogólnopolskiej Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego powziął na posiedzeniu 15 lutego 2024 r. decyzję o organizacji roku obchodów 75-lecia powstania Zrzeszenia Studentów Polskich.

Pragniemy wraz z Wami w ciągu roku Jubileuszowego zorganizować szereg imprez regionalnych i co najmniej dwie centralne. Imprezy regionalne byłyby organizowane przez środowiska w formie i czasie przez nie zaproponowane.

Apelujemy o środowiskowe i uczelniane (jeżeli to możliwe) spotkania oraz informowanie o podjętych inicjatywach Fundacji. Wasze informacje upublicznimy w kalendarzu obchodów i zamieścimy ich opis.

Obchody centralne będą się składać ze spotkania inaugurującego rok obchodów w dniu 18 kwietnia 2024 roku w „Hybrydach” oraz koncertu finałowego w kwietniu 2025 roku (marzymy o koncercie w holu głównym Politechniki Warszawskiej). Planujemy okolicznościowe wydawnictwa, wystawy fotografii i plakatów, spotkania, pokazy filmowe.

Wszyscy, którzy mają wolę i siły do pomocy w organizacji obchodów są proszeni o kontakt z zarządem Fundacji. To nasze święto
i dla nas organizowane. Pokażmy jak „stara wiara” potrafi się zorganizować.

Zapraszamy serdecznie!

W imieniu Zarządu Fundacji

prof. dr hab. Krzysztof Szamałek
Prezes

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.